Atsauksmes par SIA „Baltic Construction Consultancy”

Mēs ar augstu atbildību attiecamies pret katru projektu. Klienti to novērtē, sniedzot pozitīvas atsauksmes un iesakot mūs citiem

“Gada labākā būve Latvijā 2016” nominācijā “Publiskā jaunbūve”

— Diploms, Gada labākā būve Latvijā

Lasīt atsauksmi

“SIA “LMH” sniedz pozitīvu atsauksmi par SIA “Baltic Construction Consultancy” darbu un sniegtajiem būvdarbu tehniskās uzraudzības un inženierkomunikāciju izbūves darbu uzraudzības pakalpojumiem, kas sniegti pilnā apjomā atbilstoši līgumā noteiktajām prasībām, plānotajā laikā, profesionāli un kvalitatīvi.

— SIA “LMH”

Lasīt atsauksmi

“AS „VG KVADRA PAK” sniedz pozitīvu atsauksmi par SIA „Baltic Construction Consultancy” darbu un sniegto būvuzraudzības pakalpojumu, jo tas sniegts pilnā apjomā, atbilstoši līgumā noteiktajām prasībām, plānotajā laikā, profesionāli un kvalitatīvi.”

— AS „VG KVADRA PAK”

Lasīt atsauksmi

“SIA „Baltic Construction Consultancy”, reģ. Nr. 40003609651, saskaņā ar 2015. gada 29. maija Būvuzraudzības līgumu Nr. BCC/09/2015 sniedza būvuzraudzības pakalpojumu objektā (ēkā) 13.janvāra ielā 3, Rīgā. Darbu izpildes laiks: 2015.gada 19.jūnijs- 2015.gada 10.novembris. Darbi objektā ir pilnībā pabeigti un ir nodoti ekspluatācijā līgumā noteiktajā termiņā un kvalitātē.”

— SIA „NBP Central Offices”

Lasīt atsauksmi

“Līdzšinējā sadarbība ir bijusi ļoti veiksmīga, visi darbi ir veikti, ievērojot Pasūtītāja intereses augstā kvalitātē ar augstu atbildības sajūtu un Līgumos norādītajos termiņos. Īpaši jāatzīmē uzņēmuma darbinieku profesionalitāte un spēja sadarboties ar projektētājiem un būvuzņēmējiem, operatīvi organizējot un veicot darbu atbilstoši konkrētās vietas apstākļiem.”

— SIA “Latvija Statoil”

Lasīt atsauksmi

“SIA “Statoil Fuel & Retail Latvia” sniedz pozitīvu atsauksmi par SIA “Baltic Construction Consultancy” darbu un sniegto būvauzraudzības pakalpojumu, jo tas sniegts pilnā apjomā, atbilstoši līgumā noteiktajām prasībām, plānotajā laikā, profesionāli un kvalitatīvi.”

— SIA “Statoil Fuel & Retail Latvia”

Lasīt atsauksmi

“SIA „Baltic Construction Consultancy”, reģ. Nr. 40003609651, saskaņā ar 2013. gada 26. marta Līgumu par Viļānu kultūras nama-bibliotēkas ēkas rekonstrukcijas darbu labvēlīgas iekštelpu vides un pievilcīga ārējā izskata nodrošināšanai, kā arī energoefektivitātes uzlabošanai, sniedza Viļānu kultūras nama-bibliotēkas ēkas rekonstrukcijas darbu labvēlīgas iekštelpu vides un pievilcīga ārējā izskata nodrošināšanai, kā arī energoefektivitātes uzlabošanai, būvuzraudzības pakalpojumu.

Viļānu novada pašvaldība sniedz pozitīvu atsauksmi par SIA „Baltic Construction Consultancy” darbu un sniegto būvuzraudzības pakalpojumu, jo tas sniegts pilnā apjomā, atbilstoši līgumā noteiktajām prasībām, plānotajā laikā, profesionāli un kvalitatīvi.”

— Viļānu novada pašvaldība

Lasīt atsauksmi

“Visi darbi tika veikti augstā profesionālā līmenī un kvalitātē. Tādējādi vērtējam šo uzņēmumu kā uzticamu sadrabības partneri projektu vadības un būvuzraudzības darbu realizācijā ar teicamu darba plānošanu un organizāciju.”

— SIA “VRPB”

Lasīt atsauksmi